Дневни Архиви: 08/11/2021 | 11:28

Авалон го носи Стинг во Сараево на 19-ти март 2022 година

Со доза на неверојатно задоволство и уште поголема возбуда, Авалон Продукција ви го најавува својот прв календарски проект во 2022 година, кој истовремено можеби е и најбитен за нас во истата. СТИНГ- артист од А листата на светски музички изведувачи, ќе одржи концерт во Сараево во олимписката сала „Зетра”, на …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!