Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Видео | Порно од медицинска сестра во живо во српски вести

Видео | Порно од медицинска сестра во живо во српски вести

Директорката на КБЦ Бежанијска коса во Дневникот на РТС на пладне зборувала во живо за коронавирусот и важноста на вакцинацијата, но … во позадина, нејзината колешка не сфатила дека се наоѓа пред камера и дека оди во живо. Па, сосема несвесно почнала да се соблекува.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Вака изгледа денес скромната ѕвездичка Мартија

Мартија Станојковиќ стана позната за македонската публика по учеството во шоуто “Пинкови ѕвездички”, каде успеа …

error: Содржината е заштитена!