Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Видео | Порно од медицинска сестра во живо во српски вести

Видео | Порно од медицинска сестра во живо во српски вести

Директорката на КБЦ Бежанијска коса во Дневникот на РТС на пладне зборувала во живо за коронавирусот и важноста на вакцинацијата, но … во позадина, нејзината колешка не сфатила дека се наоѓа пред камера и дека оди во живо. Па, сосема несвесно почнала да се соблекува.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нора: Јас се омажив од љубов, не затоа што Марко е Македонец

Поранешната водителка, Нора Шаќири Марковиќ, во најновото интервју на Бекстејџ зборуваше за мајчинството и бракот …

error: Содржината е заштитена!