Дневни Архиви: 06/01/2019 | 16:24

Елена за разводот: Се работеше за порок кој не можев да го надминам

Храбра и искрена, поп пејачката Елена Ристеска со животната исповед пред камерите на еден телевизиски естраден магазин. Емотивното соголување предизвика уште поголемо одушевување кај нејзините фанови. Дали е свесна дека е главна мета за големите зли јазици, што од кажаното досега е вистина, а што лага, за смртта на нејзиниот …

Повеќе »

Магична Бадникова ноќ со концертното шоу на Каролина на 1 ТВ

Проектите на новосоздадени етно песни со модерен звук и прилагодени на новото време дефинитивно ја вивнаа единствената Каролина Гочева на пиедесталот на музичката сцена. Од таа причина и чувствувајќи го пулсот на публиката, 1 ТВ одлучи најдоброто да го имаат на својата програма за Бадниковата ноќ. Денот, кога целото семејство …

Повеќе »

Видео | Танц или секс во живо во Њујорк за Нова година?

Интересно видео е деновиве актуелно на социјалните мрежи. На Тајмс Сквер во Њујорк милиони луѓе ја дочекаа новата година, но еден вљубен пар го привлече најголемото внимание. Имено, додека една телевизиска екипа известува за најлудата ноќ во годината, во позадина во првите редови се еден млад дечко и млада девојка, …

Повеќе »