Почетна / МК Сцена / Елена за разводот: Се работеше за порок кој не можев да го надминам

Елена за разводот: Се работеше за порок кој не можев да го надминам

Храбра и искрена, поп пејачката Елена Ристеска со животната исповед пред камерите на еден телевизиски естраден магазин. Емотивното соголување предизвика уште поголемо одушевување кај нејзините фанови. Дали е свесна дека е главна мета за големите зли јазици, што од кажаното досега е вистина, а што лага, за смртта на нејзиниот татко, за причините за разводот за Бојан, неспокојот за породувањето на нејзината сестра… се само дел од емотивните мигови кои Елена ги сподели со јавноста.

Целото интервју ви го пренесуваме во продолжение, а на Елена ѝ посакуваме истрајна и храбра борба со животот, како и досега.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јасмин Алиевски со порака до публиката: „Па како буде…“

Младиот пејач Јасмин Алиевски од Скопје неодамна промовираше ново музичко парче. Станува збор за рефрен …

error: Содржината е заштитена!