Почетна / Забава / Видео | Танц или секс во живо во Њујорк за Нова година?

Видео | Танц или секс во живо во Њујорк за Нова година?

Интересно видео е деновиве актуелно на социјалните мрежи. На Тајмс Сквер во Њујорк милиони луѓе ја дочекаа новата година, но еден вљубен пар го привлече најголемото внимание. Имено, додека една телевизиска екипа известува за најлудата ноќ во годината, во позадина во првите редови се еден млад дечко и млада девојка, кои по експресиите на лицата и позите, изгледа како да имаат секс во живо.

Коментарите на илјадници луѓе на видеото се дека тие навистина го прават тоа. Погледнете сами и проценете :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интимен концерт на „Фрајле” на 16-ти март во „Македонска филхармонија”

ористејќи ги своите три гласа, маркантната појава и различниот сензибилитет, членките на новосадскиот бенд „Фрајле” …

error: Содржината е заштитена!