Дневни Архиви: 01/01/2019 | 13:32

Фото | Кемал и Нихан од „Карасевда“ со новогодишна честитка

Бурак Озџивит и Неслихан Атаѓул, познати како Кемал и Нихан од теленовелата “Карасевда” им ја честитаат новата 2019 година на своите фанови и гледачи со желби за здравје, среќа и мир во светот. Популарната телевизиска двојка секојдневно мами воздишки и солзи кај гледачите што ја следат тажната љубовна приказна на …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!