РЕКЛАМИРАЈТЕ СЕ ОВДЕ

Последни новости

Што ли прави палавото дете зад репортерката на CNN?

  Репортерката на CNN известува во живо од местото кадешто треба да се случи венчавката на Ким Кардашиан, но што прави симпатичното детенце зад неа? Веројатно само тој си знае. Детската палавост надградена со невнимателноста на возрасните во видеото подолу кое е прегледано повеќе од милион пати.       …

Повеќе »

Вистерија Лејн празна, домаќинките заминаа

  За жал на многумина фанови ширум светот, хит серијата “Очајни домаќинки” ќе го доживее големото финале веќе следниот месец. Домаќинките не можат да ја скријат тагата што ја чувствуваат поради крајот на долгогодишната приказна за четирите дами од Вистерија Лејн. Фелисити Хауфман, Линет од “Очајни домаќинки” на својот Фејсбук …

Повеќе »

Љубинка жити се, јави му се на Мите!

Извесен Мите во еден дневен весник објави оглас преку кој ја бара својата Љубинка, и чека таа да му се јави, но само доколку сеуште е сама и невенчана. Како ли ќе заврши оваа љубовна приказна, ќе му се јави ли Љубинка на Мите? Кој ли ќе биде нејзиниот одговор… …

Повеќе »

Има да го слушате Маријан, милум или силум!

  Се сеќавате ли на Маријан Стојановски? Пејачот од Крушево што некогаш беше навистина популарен во Македонија. Денеска, бројот на неговите антифанови е поголем од бројот на неговите фанови! Фотографијата што се појави на социјалните мрежи со зборови би ја објасниле само на еден начин: Свесни сме дека е вистинско …

Повеќе »

Сестрите Беквалац – усни на усни!

Сестрите Беквалац, Наташа и Кристина моментално уживаат во Сплит, а како го минуваат времето можете да погледнете на фотографиите што Кристина ги објави на својот Фејсбук профил.   Имено, Наташа во една од најпопуларните дискотеки во Сплит вчера одржала концерт, посетеноста на концертот била огромна со оглед на тоа што …

Повеќе »

Осквернавен гробот на Ксенија Пајчин

Eден месец по одбележувањето на две години од смртта на една од најубавите српски пејачки, Ксенија Пајчин, осквернавена е нејзината надгробна плоча на Новите гробишта во Белград.   Мајката на Ксенија, Љубица пред неколку денови ги пронашла остатоците од скршената фотографија покрај гробот. Хулиганите ја уништиле фотографијата што се наоѓала …

Повеќе »

Која пејачка уринираше, се сликаше, и го сподели тоа?

Дали можете да претпоставите која позната личност уринираше на улица во среде бел ден, се фотографираше, па тоа уредно го објави на Твитер?     “Мочкам на среде улица, ајде полицајци уапсете ме ако успеете да ме пронајдете”, беше коментарот кој 25-годишната пејачка Кеша го објави заедно со фотографијата. На …

Повеќе »