Почетна / Телевизија / Големиот брат (страна 10)

Големиот брат

Ава не можела да снима порно оти била невина!

  Во текот на денот додека Ава разговараше со останатите учесници изјави дека не би можела да снима порно филм затоа што сеуште е невина. „Јас сум девица, каков порно филм“?, им одговори таа драматично на свој начин. Веднаш по „Златни рани“ на Сител не пропуштајте го прегледот на денот. …

Повеќе »

Големиот брат | Немало секс било само „триење“

  После спектакуларното „отварање“ на Ава Карабатиќ на сцената на Големиот брат, а подоцна и во креветот со Урош, денешната тема е имало или не секс? Двајцата браќа близнаци Жарко и Жељко у велико ја отворија темата со тоа што на крај констатираа: „Секако дека имаше секс, зошто човекот би …

Повеќе »

Девојката на Урош со став за сексуалниот чин

  Откако низ Балканот со брзина на светлината се рашири снимката од аферата помеѓу Ава и Урош, девојката на каскадерот се огласи и се заштити од непотребни трачеви за нејзината врска со Урош.   Имено, учесничката на музичкото натпреварување „ВИП Големиот Брат“, Сања Димитријевиќ на својот Твитер профил напиша дека …

Повеќе »

394.000 гледачи вчера со „Големиот Брат“ на Сител

  Шоуто „Големиот Брат“ овие два дена се вбројува меѓу најгледаните програми на Сител телевизија. Имено, влегувањето во куќата во понеделникот го проследиле 303.000 гледачи, а вчера во текот на целиот ден со „Големиот Брат“ биле вкупно 394.000 гледачи, јавува Сител телевизија. Инаку, нашата претставничка Анета Наковска засега е особено …

Повеќе »

Карло Бос и порача на Сораја да му чува место!

  Гоце Гиновски алијас Карло Бос и порача на старлетата Сораја да му чува место во креветот.     Од блиски извори ТВ Пакет дознава дека нашиот порно актер Карло Бос (Гоце Гиновски) веќе е во преговори за влез во шоуто „Големиот Брат ВИП“, но паралелно е во преговори и …

Повеќе »

Комплетна секс снимка – Ава и Урош „од позади“

  ЦЕЛОСНАТА СЕКС СНИМКА НА АВА И УРОШ26.03 – куќата на Големиот Брат      Ава Карабатиќ уште при самиот влез во куќата на Големиот Брат почна да кокетира со Урош Чертиќ. Не и требаше многу време за да се зближи со него, а ни за да го натера да …

Повеќе »

Видео | Падна секс во куќата на „Големиот брат“

  Не сме сигурни дали се работи за мување или секс, но веќе имаме доказ дека Ава и Урош ноќта ја поминаа заедно и под јорган. Урош Цертиќ пред да влезе во куќата за медиумите изјави дека е во среќна врска, но сепак снимките од синоќа потврдуваат дека тој воопшто …

Повеќе »

Лудилото започна, Ава со спектакуларен влез!

  Лудилото започна. Куќата на Големиот брат е отворена за ВИП учесниците кои ќе сторат се што можете и не можете да замислите со цел да останат до крајот во куќата и да привлечат што поголемо медиумско внимание на Балканот. Наградата оваа сезона изнесува 50.000 евра, секој нивен чекор ќе …

Повеќе »

Официјално – коj се влегува во „Големиот брат“

  За еден час и десетина минути во куќата на Големиот брат се вселуваат ВИП личности, кои ќе се борат за награда од 50.000 евра. Веќе се знае дека пејачката Маја Николиќ земала учество во куќата, а истата е позната по скандалозните изјави во реалните шоуа како „Фарма“ и „Двор“. …

Повеќе »

Вечерва стартува „Големиот брат“ – 21:30 на Сител

  Редизајнираната куќа на Големиот брат е подготвена за пречек на новите станари. Ѕвезди од поранешните простори на Југославија вечерва во 21:30 часот ќе се вселат во куќата со надеж дека таму ќе издржат шест недели, колку што ќе трае шоуто.     Засега имаме информација само дека пејачката Анета …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!