Почетна / Телевизија / Големиот брат / 394.000 гледачи вчера со „Големиот Брат“ на Сител

394.000 гледачи вчера со „Големиот Брат“ на Сител

 

Шоуто „Големиот Брат“ овие два дена се вбројува меѓу најгледаните програми на Сител телевизија. Имено, влегувањето во куќата во понеделникот го проследиле 303.000 гледачи, а вчера во текот на целиот ден со „Големиот Брат“ биле вкупно 394.000 гледачи, јавува Сител телевизија.

Инаку, нашата претставничка Анета Наковска засега е особено добро прифатена. Еден од близнаците изјави дека таа е одличен карактер, искрена жена со која би сакал да се дружи до крајот на престојот во куќата. Случувањата од куќата будно ги следиме преку македонската Фејсбук страница Големиот Брат ВИП.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!