Почетна / Телевизија / Големиот брат / Комплетна секс снимка – Ава и Урош „од позади“

Комплетна секс снимка – Ава и Урош „од позади“

 

ЦЕЛОСНАТА СЕКС СНИМКА НА АВА И УРОШ
26.03 – куќата на Големиот Брат 

 

 

Ава Карабатиќ уште при самиот влез во куќата на Големиот Брат почна да кокетира со Урош Чертиќ. Не и требаше многу време за да се зближи со него, а ни за да го натера да спијат заедно на ист кревет. Откако сите станари во куќата заспаа, Ава ја бутна својата рака под јорганот и почна да „работи“. Задоволниот лик на Урош беше доволен да сфатиме што се случува. Пред да легнат, таа во свој стил зборуваше дека не ја интересираат кондомите и сексот, но неколку часа подоцна, ете ти го Урош од позади! Во прилог е целосната секс снимка на Ава и Урош.

Следете не на македонската Фејсбук страница Големиот Брат ВИП

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!