Почетна / Телевизија / Големиот брат (страна 9)

Големиот брат

Видео | Гол Жељко Близнак (18+)

  ГОЛОТИЈА ВО КУЌАТА НА ГОЛЕМИОТ БРАТГолемиот Брат 28.03     Иако најчесто голотиите доаѓаат од страна на девојките во куќата на Големиот Брат, овој пат својот „адут“ го покажа еден од близнаците. Се уште е нејасно, знаат или не станарите дека има камера во туш кабината? Незензурирана верзија секоја …

Повеќе »

Гледачите го бараат Боки во „Големиот брат“

  И поранешниот станар од претходниот ВИП серијал на „Големиот Брат“ се огласи со свое мислење: „Леле Мајо ти си такава будалетина и олош од жена и патолошки случај со нимфомански потреби што нема каде. Фуј кобасице расипана…“, напиша тој на својата Фејсбук страница. Овој негов коментар е поставен на …

Повеќе »

Големиот брат | Весна да Винчи префрлена во болница

  Вчера од куќата на Големиот Брат итно беше префлена во болница Весна да Винчи, бидејќи и се слошило при што е задржана во болница. Весна според своите определби реши ништо да не јаде после влегувањето во куќата, а да ја „храни“ само минералот кој го носеше со себе. Но …

Повеќе »

Големиот брат | Ава ја испроба и Анета Наковска

  АВА ЈА МАСИРА АНЕТА НАКОВСКАГолемиот брат 27.03   После „јавнувањето“ на Синди, Ава ја испроба и Анета Наковска. Наковска се пожали на болки во ‘рбетот, а Ава како вистинска другарка реши да и помогне со тоа што прво се опреми соодветно, па почна да ја „обработува“ Анета. Анета се …

Повеќе »

ТОП 10 | Најглупавите изјави на Ава Карабатиќ

  Хрватската старлета има хемороиди, вклучена е во мобинг, сака да има повеќе самодоверба во другите луѓе, а би ја срушила црквата во Задар за да изгради уште постара. „Беше премногу тврд за мојот вкус“, рече некрунисаната кралица од  „Survivor“, на кoja веднаш по шоуто во прв план испливаа нејзините …

Повеќе »

Таткото на Ава е горд на сексот во куќата

  „Презадоволен сум од тоа како Ава се однесува во „Големиот брат“! Се што таа прави е спонтано ниту заради пари ниту на сила. Нејзиното однесување е комплетно природно. Урош е нејзин тип“, изјави таткото на Ава. Тој смета дека ако Ава спиела со Урош тогаш дефинитивно тоа е љубов, …

Повеќе »

Видео 18+ | Анета Наковска пиштол гола под туш

  АНЕТА НАКОВСКА ГОЛА ПОД ТУШГолемиот брат 27.03     Вечерашната нецензурирана верзија на „Големиот брат“ на Сител донесе ултра добри парчиња за сеир фаќање. Гола Наковска! Се распиштоли нашата под туш, Фино си ги покажа дојките силиконски. Па и ние гради за медаља имаме! Видеото вреди илјада зборови…   …

Повеќе »

Видео | Малку и беше Урош. па ја јавна и Синди!

  После сексуалното општење уште првата вечер со каскадерот Урош, Ава ја искористи можноста да и се фрли и на Синди. Додека Синди топлес лежеше на двоседот во куќата на Големиот брат, Ава се понуди да ја измасира. На почетокот тоа навистина изгледаше како масажа ама подоцна, Ава самоиницијативнио реши …

Повеќе »

Емоушн демантира: „Ава не добила пари за секс“

  Иако сите интернет портали ја пренесоа информацијата дека Ава Карабатиќ добила 9.000 евра кои и биле исплатени пред да влезе во куќата на Големиот брат, од продуцентската куќа која го работи ова шоу, Emotion, најостро ги дематираа овие тврдења. „Ава Карабатиќ го има истиот третман како и останатите учесници. …

Повеќе »

Фото | Жарко од „Големиот брат“ е геј

  Иако многумина се сомневаа во сексуалната ориентација на едниот од близнаците, сепак досега немавме доказ да констатираме дека во куќата на „Големиот брат“, покрај Бобан, постои уште еден хомосексуалец. Имено, до адресата на ТВ Пакет пристигнаа фотографии на кои јасно може да се види во што ужива Жарко. На …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!