Дневни Архиви: 13/01/2023 | 09:34

Сител со репризи на „Ѕвездите на Гранд“ и „Никогаш не е доцна“

Најгледаните телевизиски програми во регионов неодамна со емитување продолжија на Сител телевизија. Секој викенд во 21.15 часот следиме натпревар на млади таленти и ветерани кои своите вокални способности ќе ги прикажат на големата Грандова сцена. Сабота навечер е време за премиерно издание на “Ѕвезде Гранда”, чија реприза Сител ќе ја …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!