Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Сител со репризи на „Ѕвездите на Гранд“ и „Никогаш не е доцна“

Сител со репризи на „Ѕвездите на Гранд“ и „Никогаш не е доцна“

Најгледаните телевизиски програми во регионов неодамна со емитување продолжија на Сител телевизија. Секој викенд во 21.15 часот следиме натпревар на млади таленти и ветерани кои своите вокални способности ќе ги прикажат на големата Грандова сцена.

Сабота навечер е време за премиерно издание на “Ѕвезде Гранда”, чија реприза Сител ќе ја емитува недела дена подоцна, односно идната сабота по 12 часот на пладне.

Истото ќе важи и за “Никогаш не е доцна”. Премиерните емисии ги следите недела навечер во 21.15 часот, а репризите идната недела околу пладне. Никогаш не е доцна за ѕвездите на Гранд и многу музика, забава и смеа само на Сител.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Злате Мехмедовиќ: Кога жена е во ПМС, мажот треба да си пие апчиња!

Дали балканските мажи излегуваат од мода, а нивното место го заземааат современите мажи? Вечна дилема …

error: Содржината е заштитена!