Дневни Архиви: 20/11/2023 | 10:39

Нови уште подраматични епизоди од „Неверство“ следуваат на Сител

Моќната приказна за една храбра жена продолжува со нови уште подраматични епизоди секоја вечер во добропознатиот вечерен термин на Сител во 21.25 часот. Нови епизоди од серијата за Асија, една вистинска дама, пред која и мажите и жените се поклонија и допрва ќе се поклонуваат. Храбрата докторка на самиот почеток …

Повеќе »

Време е да паднеме во „Замка“, нова серија на Канал 5

Умут, маркантен и храбар човек, во потрага по правда за своето семејство но и за многу други, уништени од страна на еден безмилосен и опасен бизнисмен. Правдата може да се добие само со изигрување на законите затоа што на сите им е премногу страв да гледаат на другата страна или …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!