Почетна / Сапуници / Нови уште подраматични епизоди од „Неверство“ следуваат на Сител
Асија (во средина), неверниот сопруг Волкан (десно) и љубовницата Дерин (лево)

Нови уште подраматични епизоди од „Неверство“ следуваат на Сител

Моќната приказна за една храбра жена продолжува со нови уште подраматични епизоди секоја вечер во добропознатиот вечерен термин на Сител во 21.25 часот. Нови епизоди од серијата за Асија, една вистинска дама, пред која и мажите и жените се поклонија и допрва ќе се поклонуваат.

Храбрата докторка на самиот почеток почувствува предавство и намириса неверство, свесна за она што го поседува и желна за тоа што треба да ѝ припадне.

Изневерената не сакаше и нема да сака и понатаму да остане жртва на тоа неверство затоа што одмаздата на оваа жена ќе стане посилна од било што друго.

Одмазда кон сите оние кои ја предадоа, одмазда кон човекот што се колнеше дека ја сака и пријателите кои свесно ја гледаа во очи и бесрамно ја лажеа. Разочарувањето станува поголемо од задоволството, а среќата за миг се претвори во гнев, омраза и порив за најтешката борба што ѝ претстои.

Бидете со Сител и оваа сезона затоа што од понеделник до петок следува продолжението на извонредната драма. “Неверство” на Сител. Сега па сѐ до самиот крај.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Баран од „Крваво цвеќе“ во „швалерај“ со колешката од серијата

Бариш Бакташ е 26 годишен турски актер, кој за македонската публика е актуелен по серијата …

error: Содржината е заштитена!