Почетна / Сапуници / Фото | Кемал и Нихан од „Карасевда“ со новогодишна честитка

Фото | Кемал и Нихан од „Карасевда“ со новогодишна честитка

Бурак Озџивит и Неслихан Атаѓул, познати како Кемал и Нихан од теленовелата “Карасевда” им ја честитаат новата 2019 година на своите фанови и гледачи со желби за здравје, среќа и мир во светот.

Популарната телевизиска двојка секојдневно мами воздишки и солзи кај гледачите што ја следат тажната љубовна приказна на Сител која во наредниот период ќе донесе уште повозбудливи и неочекувани замки за вашите херои. Следете Сител, од понеделник до сабота и уживајте со згодниот Кемал и кревката Нихан.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Запознајте ја убавата Гркинка Мелина од серијата „Бруско“

Хит серија за хит лето. Од понеделник до петок на телевизија Сител ќе се емитува …

error: Содржината е заштитена!