Почетна / Серии / Теленовели / Фото | Кемал и Нихан од „Карасевда“ со новогодишна честитка

Фото | Кемал и Нихан од „Карасевда“ со новогодишна честитка

Бурак Озџивит и Неслихан Атаѓул, познати како Кемал и Нихан од теленовелата “Карасевда” им ја честитаат новата 2019 година на своите фанови и гледачи со желби за здравје, среќа и мир во светот.

Популарната телевизиска двојка секојдневно мами воздишки и солзи кај гледачите што ја следат тажната љубовна приказна на Сител која во наредниот период ќе донесе уште повозбудливи и неочекувани замки за вашите херои. Следете Сител, од понеделник до сабота и уживајте со згодниот Кемал и кревката Нихан.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Неочекуван пресврт oчекувајте во следните епизоди на „Фазилет“

Неверојатен пресврт во следните епизоди од вашата омилена серија “Ќерките на Фазилет”. Секоја вечер во …