Почетна / Телевизија / Големиот брат (страна 3)

Големиот брат

Се откажа реализацијата на „Големиот брат“

  Иако продукцијата Емоушн најави дека новата сезона на регионалниот „Big Brother“ ќе се реализира во септември и оти ќе се емитува на Прва, РТЛ, Сител и други регионални канали, сега оттаму соопштуваат дека оваа сезона гледачите сепак нема да го гледаат изданието на обичниот „Big Brother“. „Есенската шема на …

Повеќе »

Видео | Сораја и Синди испотени во теретана

  Поранешните станарки во куќата на „Големиот брат“, Сораја и Синди, ја искористија моменталната слава и снимија секси видео во теретана коешто ја „запали“ машката популација на Балканот. Во прилог е видеото.           | ТВ Пакет  

Повеќе »

Големиот брат | Урош и Синди страсно се бакнуваат

  Поранешните учесници во „Големиот брат“, Урош и Синди, по завршувањето на шоуто не се одвојуваат еден од друг и пред никој не ги кријат своите страсни бакнежи. Близок извор до двајцата вели дека во последно време речиси ниту во еден момент не се разделени. Интересно е тоа што каскадерот …

Повеќе »

Јаготка на шлагот – Ава го покажа меѓуножјето!

  Спектакуларната финална вечер на шоуто „Големиот брат“ беше заокружена со голотија. Хрватската старлета Ава Карабатиќ зборувајќи со татко и кој стоеше веднаш до сцената, клекна пред камерите не земајќи го предвид своето кратко здолниште и ни покажа како таа не знае да го скрие меѓуножјето.         …

Повеќе »

Неочекувано финале – Жарко победник на „Големиот брат“

  Финалето на петтата сезона од ВИП изданието на „Големиот брат“ со крајно шокантно финале!  Иако сите очекуваа дека продукцијата ќе направи се за да победи нивниот миленик Драгутин Топиќ – Топ, сепак на крајот победи оној којшто најмалку го очекуваше тоа, природен и спонтан дечко – близнакот Жарко Стојановиќ. …

Повеќе »

Не очекува спектакуларно финале на „Големиот брат“

  Неколку часа не делат од прогласувањето на победникот на оваа сезона на „Големиот Брат ВИП“. Останаа само шест станари во куќата, а ние се прашуваме кој ли вечерва ќе излезе од реалното шоу побогат за 50.000 евра? Финалисти на петтата сезона од „Големиот брат“ се: Хрватицата Ава Карабатиќ, за …

Повеќе »

Ава: „Најубаво ми беше кога имав секс со Жељко“

  Со широка насмевка на лицето и помалку засрамена, Ава Карабатиќ вчеравечер изјави дека најубавиот период во куќата и била третата недела. Се што во тој период се случило било поврзано за, како што самата рече, „господинот до неа“, односно Жељко. „Третата недела во куќата ми беше најубава, Кој гледаше, …

Повеќе »

Шоуто „Големиот брат“ пред самиот крај

  Сигурни сме дека на сите ќе ви недостигаат досега најлудите станари што некогаш учествувале во балканската верзија од шоуто „Големиот брат“, но тие се ВИП личности, кој повеќе кој помалку, па затоа престојот во куќата беше ограничен на само шест недели. Од септември стартува обичниот „Голем брат“ кој ќе …

Повеќе »

Големиот брат | Сораја го напрчи задникот во дворот

  Згодната Сораја си го растегнуваше силиконскиот задник во дворот од куќата на „Големиот брат“, а еден од близнаците ја искористи можноста да долови момент кој е „празник за очи“. Доколку сакате и вие да уживате како Жељко, кликнете плеј на видеото подолу.           Крис Манев …

Повеќе »

Големиот брат | Маја Николиќ е исфрлена од куќата

  Во првото напнато полуфинално исфрлување, куќата на „Големиот брат“ ја напушти Маја Николиќ. Пејачката која во текот на престојот во куќата успеа да се скара буквално со секој од станарите, а со некои дури и да се смири, ја изгуби вечерашната борба од двете старлети Сораја Вучелиќ и Ава …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!