Почетна / Телевизија / Големиот брат (страна 5)

Големиот брат

Видео | Ава му го измасира на „Големиот брат“

Камерчето де, Ава му го измасира камерчето на „Големиот брат“, без перверзни мисли ве молам. Сите знаеме дека Карабатиќ обожува да ги масира своите состанари, па и човекот којшто се крие зад името „Големиот брат“ е еден вид нејзин состанар. Бидејќи не се појави, таа беше приморана да ја масира …

Повеќе »

Големиот брат | „Проста простакушо“ избачена си!

  На вчерашното исфрлување од куќата на „Големиот брат“ на Синди и беше отворена вратата за излез. На социјалните мрежи никогаш претходно не се изразило толкаво задоволство од толкава толпа на луѓе поради исфрлувањето на еден станар или како што велат, „сељачизмот од куќата“.     Самонаречената ѕвезда Ивана Стаменковиќ …

Повеќе »

Анета или Синди вечерва ја напуштаат куќата?

  Топиќ во исповедувачницата зборува за тоа како се чувствува како победник на „ГБ маратонот“, но и за номинираните кои заслужуваат да ја напуштат куќата на Кошутњак. Драгутин Топиќ, кој победи во „ГБ маратонот“, ја искористи можноста и го замоли „Големиот брат“ за победнички говор, во кој им се извини …

Повеќе »

Видео | „Робинката“ Сораја одигра секси стомачен танц

     Во состав на неделната задача во куќата на „Големиот брат“ – харемот на султанот Сулејман, по повод свадбата на Славко и Маја, односно Сулејман и Хурем, „робинките“ Сораја и Синди го вежбаа својот сомачен танц. Во прилог е видеото.

Повеќе »

Фото | Жарко од „Големиот брат“ се бакнува со мажи

  На Балканот повторно е актуелна приказната околу сексуалната ориентација на близнакот Жарко од „Големиот брат“. Имено, по интервјуто со Бобан, последниот исфрлен станар од „Големиот брат“, во кое Бобан изјави дека не е негово да каже дали Жарко е геј или не, денеска српскиот „Ало“ објави фотографии на кој …

Повеќе »

Големиот брат | Ава го терала Жељко на секс среде соба

  Односот на Ава и Жељко полека почнува да ги нервира сите во „Големиот брат“.     Од слатка двојка во куќата почнуваат да иритираат, особено Ава. Дури ни Венди веќе не сака да го коментира нивниот однос. Смета дека тоа е „проблем без проблеми“. Венди смета дека Жељко ја …

Повеќе »

Бобан во интервју открива дали Жарко е геј

  Во најновото интервју што му беше направено на активистот Бобан којшто во понеделникот ја напушти куќата на „Големиот брат“ тој открива интересни детали за некои од станарите.      Дали ќе ја посетиш мајка ти по 8 години? Мајка ми ќе ја посетам кога ќе заврши еуфоријата околу „Големиот …

Повеќе »

„Big Brother – Spain“ секс на сите страни во секое време

  Најсигурен пат до победа во реалните шоуа секако е сексот. Со години наназад во сите земји кадешто се емитува „Големиот брат“ многу често победници се оние коишто се осмелиле да имаат секс пред камерите. Па така и Шпанците Меланија и Пјер одлучија да играат на истата карта за да …

Повеќе »

Видео | Анета и Маја во конфликт, лом се направија!

  Жестока кавга меѓу Анета наковска и Маја Николиќ. Двете пејачки не бираа зборови додека се навредуваа, а причина за овој конфликт, според Маја, се сплетките на Жељко кој наводно и рекол на Анета дека Маја наоколу зборува за неа. Македонката на Србинката и рече дека е мала како црв …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!