Дневни Архиви: 03/03/2021 | 13:57

Премиерните турски серии се само и ексклузивно на Сител и Канал 5

За сите љубители на турските серии, Сител и Канал 5 со вечерен блок на најнови серии од Босфорот кои ќе го задржат Вашето внимание и ќе ви приредат доза на драматичност и адреналин во вечерните часови. Во 17 часот, Канал 5 ви ја носи слатката приказна за “Малата Каја”, а …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!