Почетна / Телевизија / ТВ лапсуз | За водителот на Телма, следат Божиќните празници

ТВ лапсуз | За водителот на Телма, следат Божиќните празници

 

Божиќ или Велигден? Што ни претстои?

 

 

Во вестите на Телма во 18.30 часот во понеделникот на 27 април, стандардно се вклучија од студиото на “Топ Тема” каде водителот кратко ја презентира темата на емисијата која следи во 19.15 часот. Овојпат Боби Христов кратко долови за што ќе дебатираат неговите гости од политичкиот свет, но во еден момент направи лапсуз, кој може да го погледнете во продолжение :

 

 

Се случува и тоа.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интервју со Владимир Кличко во централните вести на Канал 5

Денес (29. април) во Вестите во 18 часот на Канал 5 гледајте ексклузивно интервју со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!