Почетна / Телевизија / Видео | Вака се пее „Мајка на Марика думаше“ под дејство на хелиум

Видео | Вака се пее „Мајка на Марика думаше“ под дејство на хелиум

 

Среќни, весели и распеани луѓе кај Драган Вучиќ

 

 

Уште едно интересно видео од “Среќни луѓе” кое ќе ве насмее… или зачуди. Во гејм шоуто на Вучиќ може да видите сѐ и сешто. Се пее, се игра, се јаде, се погодува храна, асоцијации, па дури се дува и балон со хелиум. А кога натпреварувачката е под дејство на хеиум, тоа изгледа вака :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тотал ТВ ја исклучи Канал 5 од понудата, прочитајте зошто

Oд четвртокот, 10 ноември 2022 година, националната Канал 5 телевизија не е дел од програмската …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!