Почетна / Серии / По „19-2“ на Сител ќе се емитува австралискиот трилер „Кодот“

По „19-2“ на Сител ќе се емитува австралискиот трилер „Кодот“

“Кодот” е австралиска серија во две сезони и вкупно 12 продолженија која на ТВ Сител ќе се емитува од понеделник (18 јули 2022) во 00.15 часот.


Во првата сезона, гледаме како едно украдено возило ќе се судри со транспортен камион среде пустина. Двајца тинејџери во автомобилот се критично повредени, но никој не повикал помош затоа што инволвиран е чинител во таен истражувачки проект.

Несреќата ќе останеше мистерија да не беа Нед Бенкс, млад интернет новинар и неговиот брат Џеси Бенкс, врвен хакер кои ќе објават едно видео што ќе почне да ги отплеткува конците.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Драган Бјелогрлиќ и Катарина Радивојевиќ во „Нечиста крв“ на Телма

Историска драма во десет продолженија која опфаќа период од 40 години од 19 век и …

error: Содржината е заштитена!