Почетна / Телевизија / ИНРЕКОМ со благодарница за успешната соработка со ТВ Пакет

ИНРЕКОМ со благодарница за успешната соработка со ТВ Пакет

“Почитувани,
Институтот за развој на електронски комуникации прославува 2 години од основањето.
По тој повод, ИНРЕКОМ Ви испраќа благодарница за соработка изминатите две години.
Со почит,
Стефан Јевтиќ
Претседател на ИНРЕКОМ”

ТВ Пакет исто истакнува особена чест и задоволство од соработката со ИНРЕКОМ и јавно ја објавува благодарницата добиена од Институтот.

И во иднина нашиот портал ќе продолжи да известува за сите медиуми и медиумски критичари. Но, секако – само за оние медиуми и аналитичари кои вредат. Место за сите сепак нема.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

error: Содржината е заштитена!