Почетна / ФОТО / Дечко на денот / Фото | Разголен и тетовиран – ова е новото момче на Елена Ристеска?

Фото | Разголен и тетовиран – ова е новото момче на Елена Ристеска?

Естрадниот магазин “Бекстејџ” го откри името на новиот дечко на македонската пејачка Елена Ристеска.

Сопственик на познат скопски lounge бар, дечкото се вика Филип Арсовски, а на социјалните мрежи може да се забележи и по некоја фотографија каде е сликан со Елена.

Покрај тоа, во “очи ни паднаа” и негови разголени фотографии на кои се гледаат неговите тетоважи и згодното тело.

Дали се точни информациите за новото момче на Ристеска, досега нема ниту потврда, ниту демант од ниедна од страните.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Боки 13 во рајот, погледнете како ужива медиумскиот магнат

Бојан Јовановски, сопственикот на 1ТВ и БМЈ Медиагруп повторно покажа зошто е на врвот кај …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!