Почетна / ФОТО / Дечко на денот / Фото | Раперот Таско се соблече на плажите на Халкидики

Фото | Раперот Таско се соблече на плажите на Халкидики

После настапот на големиот спектакл во Охрид со Маја Беровиќ и Раста што за него го одбележа ова лето, многубројните настапи во клубовите низ државата, после промоцијата на два хит сингла – последниот  ‘Gran turismo’, конечно одмор и за него…

Раперот и пејач Таско во жешко издание на жешкиот песок, одмара на плажите на Халкидики. Девојки,  уживајте во ретките фотографиите каде што Таско го сонча убаво тонираното тело.

Неговиот Инстаграм профил беше преполн со несекојдневни и интересни видеа како вози скутер, како со скок во воздух и пад во вода прави салто на напред и на назад, им се смешка од под вода и праќа бакнежи до сите негови обожавателки…

Тоа зборува и за неговата голема физичка кондиција која и те како му е потребна за неговите ангажмани и е еден одличен пример за младите како треба да се негува сопственото тело и да се води грижа за сопственото здравје.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Боки 13 во рајот, погледнете како ужива медиумскиот магнат

Бојан Јовановски, сопственикот на 1ТВ и БМЈ Медиагруп повторно покажа зошто е на врвот кај …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!