Почетна / ФОТО / Дечко на денот / Фото | Боки 13 во рајот, погледнете како ужива медиумскиот магнат

Фото | Боки 13 во рајот, погледнете како ужива медиумскиот магнат

Бојан Јовановски, сопственикот на 1ТВ и БМЈ Медиагруп повторно покажа зошто е на врвот кај македонските инфлуенсери. Во Версаче стајлинг, младиот бизнисмен ужива во рајот, како што и самиот напишал на социјалните мрежи.

На некоја плажа, во луксузно издание, Јовановски се релаксира од скопските горештини. Ќе се согласите дека е единствен.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Запознајте го секси Берк, новото лице на „Моделс Ин“

Берк Шентурк има 22 години, живее и работи во Скопје. Неговиот татко е Турчин, додека …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!