Почетна / Телевизија / VIP Survivor (страна 3)

VIP Survivor

Александра Накова го разголи Милан Калиниќ?

Накова и Добројевиќ ги збогатија своите Фејсбук профили со нови фотографии. Па како што е редот, балканските интернет портали останаа со полни раце работа, утрово објави порталот на “Бекстејџ”.     Двете старлети за прв пат седнаа една до друга откако беа дисквалификувани од шоуто “VIP Survivor” поради тепачката на …

Повеќе »

Александра на Костарика имала секс со црнец!

Александра и Станија се разбудиле во ист кревет, двете придружени од еден црнец, открива “Свет Плус”.     Александра Накова додека сеуште беше дел од натпреварувачите во “Survivor” постојано ја поврзуваа со некакви секс афери. Таа го напушти шоуто поради непочитување на основните правила, но секс скандалите продолжуваат. Имено, како …

Повеќе »

Разголениот Владо, подарок за девојките!

  Како што машката публика има свои фаворити меѓу девојките во “Survivor” (читај Ава и Станија), така и женскиот дел од гледачите има свои симпатии меѓу машките натпреварувачи во шоуто. Еден од нив е манекенот Владо Вуксановиќ.  Скандалите кои што секојдневно се измислуваат на Балканот не го одбегнаа ниту него. …

Повеќе »

Ава Карабатиќ се соблече за Плејбој (18+)

Пеколниов ден Ава уште толку го загреа!     Балканските старлети се вратија од островот, но навиката постојано да позираат голи ја зедоа со себе. Новото издание на магазинот “Плејбој” ќе го продаваат голите гради на Ава Карабатиќ. На фотографиите ќе ја видите потполно гола во провокативно издание. Ваквите фотографии …

Повеќе »

Александра и Станија се дисквалификувани!

Учесничките во реалното шоу “Survivor”, Александра Накова и Станија Добројевиќ се дисквалификувани од понатамошното натпреварување поради неодамнешната тепачка.     Тие две ќе ја напуштат Костарика предвреме, оваа одлука беше соопштена пред сите натпреварувачи од водителот Андрија Милошевиќ. Иако сите натпреварувачи останаа шокирани поради ваквата одлука на продукцијата, повторено им …

Повеќе »

Станија стана русокоса + фотографии 18+

Станија Добројевиќ се врати во Америка, но нејзините бројни фанови низ Балканот сепак се во тек со случувањата од нејзиниот живот, се разбира, со помош на социјалните мрежи.     Неодамна се здоби со епитет на една од најбараните старлети на Балканот, а сега стана и русокоса. Таа го следеше …

Повеќе »

Сестрите Беквалац – усни на усни!

Сестрите Беквалац, Наташа и Кристина моментално уживаат во Сплит, а како го минуваат времето можете да погледнете на фотографиите што Кристина ги објави на својот Фејсбук профил.   Имено, Наташа во една од најпопуларните дискотеки во Сплит вчера одржала концерт, посетеноста на концертот била огромна со оглед на тоа што …

Повеќе »

Голотија на Костарика, сите се соблекоа!

  По она што вечерва ќе го видите на Сител во новата епизода од шоуто “Survivor” ќе сфатите дека натпреварувачите дефинитивно го загубија разумот на Костарика. Во новата борба тие наместо да се борат почнаа еден на друг да си ги соблекуваат костимите за капење – намерно. На еден му …

Повеќе »

Жаре: Со Радован сами го напуштивме кампот!

Шоуменот Жаре, веднаш по објавувањето на веста на сајтот на Сител дека тој имал расправија со Станија на островот Костарика, реагираше со својата страна на приказната преку сајтот на весникот Вечер.     Имено, тој вели дека уште при самото пристигнување кај отфрлените јасно и гласно кажал дека е женет …

Повеќе »

Ава Карабатиќ била родена наопаку!

Откако почна да се емитува овогодинешниот регионален “Survivor”, хрватската старлета Ава Карабатиќ, конечно се всели во свој стан – живее како вистинска ѕвезда. Снимањето, интервјуата, и бизнис понудите станаа дел од нејзиното секојдневие. Сепак, Ава смета дека е родена наопаку, бидејќи е премногу детална и оти ништо не и препушта …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!