Почетна / Телевизија / VIP Survivor (страна 4)

VIP Survivor

Жаре понуди секс, за возврат доби шлаканица!

Македонскиот шоумен Жаре-Бербер добил шлаканица откако старлетата Станија, која има 24 години, не ја прифатила неговата понуда за секс. Оваа вест денеска осамна на многу портали откако доброупатениот извор до продукцијата на “Survivor” ја рашири ширум Балканот.     Имено, Жаре ја повикал Станија надвор од шаторот и почнал да …

Повеќе »

На Јелена и пукна филмот, брутално ја претепа Миа!

Српската шминкерка Јелена Мачиќ постојано се обидуваше да ги контролира емоциите, но на крај сепак не успеа да ги издржи провокациите на хрватската актерка Миа Беговиќ. Најновите информации велат дека Јелена физички ја нападнала Миа и оти тоа би требало да се емитува на телевизија.   “Јелена со денови се …

Повеќе »

Станија Добројевиќ: Со мито до победа!

Скандалите околу ѕвездите од шоуто “Survivor” никако да стивнат, напротив, балканските медиуми секој ден излегуваат со нови и се поскандалозни информации.     Овојпат, избор близок на продукцијата изјави дека Станија се обидела да ги подмити соплемениците за да победи во борбата за враќање во обединетото племе. Радован добил можност …

Повеќе »

Влада ја запроси Мартина, Ава е љубоморна!

Откако Владимир Вуксановиќ, познат како Влада, и Мартина Врбос заминаа во џунглата, Ава Карабатиќ почна да ја јаде љубомора, а подоцна излезе дека сепак имало причина за тоа.     Имено, додека ги чекала Влада и Мартина да се вратат, Ава постојано го прашувала Невен каде отишле. Кога тие се …

Повеќе »

Огнен и удри тупаница на Ава, Кристина ја задуши!

“Survivor”: Оги и удри тупаница, а Кристина ја задушуваше од зад грб, Ава во шок!     Во борбата за племенски имунитет што ќе ја гледате вечерва, Оги дивјачки ја удира Ава по раката додека Кристина ја задушува од зад грб. Ава, трудејќи се со сите сили да го задржи …

Повеќе »

Станија на Костарика била полна со вошки!

  Популарната старлета Станија од шоуто “Survivor” во текот на престојот на Kостарика била полна со вошки. Еве што изјавува близок извор на продукцијата: “Сите девојки ја врзуваа косата за време на престојот на островот Костарика, единствено Станија својата ја носеше пуштена, иако од продукцијата ја предупредија дека на тој …

Повеќе »

Владо го касна медуза, девојките во солзи!

За време на снимањето на “Survivor” српскиот манекен Владимир Вуксановиќ бил нападнат од медуза, брзата лекарска интервенција му го спасила животот.     Неименуваниот извор открива дека Владо ронел солзи од што болката била толку силна. “Раката му беше црвена и почна да отекува. Настана голема паника. Лицето му беше …

Повеќе »

И Мартина ги покажа градите! Видео 18+

  Порталот на естрадниот магазин “Бекстејџ” објави ексклузивни снимки. Островот каде што се сместени Борука е вистински магнет за соблекување на костимите за капење, велат тие. По Ава и Станија на ред е Мартина, па и таа има со што да се пофали! Повеќе за вечерашната епизода од “Survivor” на …

Повеќе »

Јелена зеде дрво и ја претепа Миа!

  Нетрпението меѓу натпреварувачите во “Survivor” е се поголемо, особено на Островот на исфрлените, односно женскиот остров. Имено, во најновото издание кое што ќе го гледаме веќе утре на Сител, Миа повторно ќе почне да наредува и да ги нервира нејзините соплеменици. Но овој пат темпераментната Јелена нема да молчи …

Повеќе »

Радован – жртвено јагне

  Тагата на Радован Стошиќ по Александра Накова го натера него да направи нешто неочекувано. Додека Алекс го тешеше во племето тој од неа побара да го замоли Владо, поглаварот на Борука, нему да му ја додели потрагата по имунитетот за да отиде и да ја види Александра. Се ќе …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!