Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Александра и Станија се дисквалификувани!

Александра и Станија се дисквалификувани!

Учесничките во реалното шоу “Survivor”, Александра Накова и Станија Добројевиќ се дисквалификувани од понатамошното натпреварување поради неодамнешната тепачка.

 

 

Тие две ќе ја напуштат Костарика предвреме, оваа одлука беше соопштена пред сите натпреварувачи од водителот Андрија Милошевиќ. Иако сите натпреварувачи останаа шокирани поради ваквата одлука на продукцијата, повторено им е дека било каков физички контакт што може да придонесе до тешки повреди не е дозволен во шоуто.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!