Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Станија стана русокоса + фотографии 18+

Станија стана русокоса + фотографии 18+

Станија Добројевиќ се врати во Америка, но нејзините бројни фанови низ Балканот сепак се во тек со случувањата од нејзиниот живот, се разбира, со помош на социјалните мрежи.

 

 

Неодамна се здоби со епитет на една од најбараните старлети на Балканот, а сега стана и русокоса. Таа го следеше чекорот на старлетите ширум светот кои откако ќе одлучат да направат пластична операција следен потег им е да станат русокоси. Станија стана русокоса, но веднаш се покаја. Еве што напиша на својот Твитер профил: “Погледнете што сторив со својата коса и со себе? За некој час ќе бидам повторно црна”.

Во продолжение следуваат нецензурирани фотографии од Станија Добројевиќ.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!