Почетна / Телевизија / VIP Survivor (страна 2)

VIP Survivor

Алекс не бираше зборови за учесниците на „VIP Survivor“

Натпреварот за главната награда во „VIP Survivor“ заврши за учесничките Алекс Грдиќ и Ава Карабатиќ. Тие две синоќа гостуваа во емисијата „Враќање во цивилизација“. Додека Алекс плукаше по сите учесници, Ава до солзи ја насмеа публиката во студиото, откривајќи во кого е вљубена.     „Моето мислење за Мартина е …

Повеќе »

Маја Лена доби ќотек од својот пријател!

Младата учесничка од овогодинешниот „VIP Survivor“, Маја Лена, беше нападната од својот долгогодишен пријател во еден загребски клуб. Прво ја влечел за коса, а потоа и удрил неколку шлаканици. „Навистина не ми е јасно зошто се однесуваше така. Го познавам со години. Треба да се засрами што без никаква причина …

Повеќе »

Миа: Кристина ги „обработи“ сите мажи на Костарика!

Актерката Миа Беговиќ, учесничка во шоуто „VIP Survivor“, изјавила дека Кристина ги „обработила“ момците на Костарика за да дојде до финалето. „На еден му седеше во прегратка, со друг се гушкаше, а со третиот помина заедно една ноќ само за да влезе во финале“, обвинила Беговиќ на племенскиот совет на …

Повеќе »

Кристина не сакала секс со Никола, мал му бил!

Кристина Беквалац, учесничката во шоуто „VIP Survivor“, сепак не била толку сексуално загрозена каква што останатите учесници ја претставија пред големата телевизиска публика. Српскиот „Курир“ објавува дека манекенот Никола Шоќ се обидел да ја наговори да имаат секс на Костарика, но оти таа не го прифатила тоа. „Никола фрли око …

Повеќе »

Ава зеде микрофон и почна да „завива“!

  Ава Карабатиќ нема срам да се соблече до гола кожа, но исто така не се срами ни да запее на микрофон, знаејќи притоа дека нема завидни гласовни способности. Учесничката во телевизиското шоу „VIP Survivor“ пред да почне да дава интервју за новинарите на еден моден настан, се фатила за …

Повеќе »

Станија го заборави својот градник. Градите на мегдан!

Дисквалификуваната учесничка во шоуто „VIP Survivor“ повторно успеа да го сврти целото внимание на медиумите кон себе, односно кон своите прекрасни гради. Станија Добројевиќ навива за Ѕвезда против Војводина, тоа е веќе јасно, но уште појасно е дека старлетата на натпреварот во Нови Сад отишла без градник. Уживајте во фотографиите! …

Повеќе »

Јелена од Survivor во разголено издание! (18+)

Жешките архиви на “Плејбој” ја посрамотија Јелена Мачиќ. Популарната шминкерка, натпреварувачката од “VIP Survivor” пред седум години позирала за престижниот магазин, ги покажала градите, а и меѓуножјето кое го покрила со нозете. Сега откако фотографиите повторно станаа актуелни поради зголемената популарност на шминкерката, таа изјавува дека не и е драго …

Повеќе »

Црногорскиот убавец Никола Шоќ

Овој 26-годишен Црногорец можеби не е омилен меѓу натпреварувачките во шоуто “VIP Survivor”, но сепак за гледачките на истото важи за еден од најзгодните момци во оваа сезона од шоуто. Никола Шоќ е манекен и актер. Тој е најмладиот натпреварувач во оваа сезона од “VIP Survivor”, а припадничките на понежниот …

Повеќе »

Станија ќе тужи. Наводно не била со црнец!

Последниве денови постојано се зборува за дисквалификуваните учеснички од “VIP Survivor”, Станија Добројевиќ и Александра Накова, а јавноста беше шокирана од приказната дека девојките на Костарика наводно имале сексуални односи со еден црнец.     Атрактивната Станија, по конфликтот со згодната Македонка, поради кој двете беа дисквалификувани, излезе со реакција …

Повеќе »

Што сакаат Комитите да и прават на Накова?

  Александра Накова за време на своето прво гостување во шоуто “VIP Survivor – Враќање во цивилизација” во еден момент изјави дека нејзиното учество во шоуто го смета за еден голем маркетинг, ние би додале и НЕ толку добар маркетинг. Откако почна шоуто сешто прочитавме за неа, најчесто тоа се …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!