Почетна / ФОТО / Фиби од „Волшебнички“ секси и на 40 години

Фиби од „Волшебнички“ секси и на 40 години

 

 

Алиша Милани, за нашата публика позната како Фиби од фантастичната серија „Волшебнички“ покажа дека и на 40 години има тело кое го одзема здивот. Актерката за машкиот магазин Maxim се соблече во бели кратки панталони и раскопчана кошула, но и во бикини, речиси и нема парче облека што на оваа згодна актерка не и стои добро.

 

Актерката Алиша Милано се раскопча и разголи за летното издание на магазинот Maxim!

 

 

Алиша Милани, за нашата публика позната како Фиби од фантастичната серија „Волшебнички“ покажа дека и на 40 години има тело кое го одзема здивот. Актерката за машкиот магазин Maxim се соблече во бели кратки панталони и раскопчана кошула, но и во бикини, речиси и нема парче облека што на оваа згодна актерка не и стои добро.

Покрај тоа што е неверојатно згодна, Алиша неодамна се породи, но со ова тело не би можела да го докаже тоа. Милано како актерка има искуство од 30 години. Се прославила како дете кога глумела заедно со Арнолд Шварценегер во филмот „Commando“, но и со серијата „Who’s the Boss“ која во осумдесетите години била голем хит. Алиша во магазинот зборува за тешкотиите низ кои минуваат децата што на рана возраст стануваат славни, но и дадава дека во нејзиното време децата актери немале исти проблеми како денешните затоа што по завршените актерски ангражмани, нивната кариера на завршувала.

 

 

„Кристина Еплгејт и јас сме веројатно единствените актерки кои задржаа каква-таква кариера во актерката професија по завршувањето на сериите што нас не прославија. Меѓутоа, јас навистина имам прекрасно семејство, а често ги гледам денешните деца кои тешко се снаоѓаат во оваа работа и мислам дека тие би ги имале истите проблеми и во друга професија“, рече Алиша истакнувајќи го значењето на семејството во животот на младите ѕвезди.

Алиша во 2011. година доби дете, син по име Мило, со сопругот Дејв Буглиари.

 

{gallery}062013/milano-a{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Според Сител, оваа седмица ќе има две среди со различни температури

Мала техничка грешка во временската прогноза на телевизија Сител за малку смеа за добра ноќ. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!