Дневни Архиви: 05/10/2022 | 21:45

За љубителите на „Телевиса пресента“, две нови серии на Телма

Наксоро на телевизија Телма нешто ново и поразлично од она на кое навикнаа домаќинките и пензионерите последните години. Телма ги “воскреснува” вашите некогаш омилени мексикански теленовели. Телевиса се враќа на голема врата на фреквенцијата на Телма и тоа со две сосема нови теленовели. За сите оние кои растеа со Есмералда, …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!