Почетна / Телевизија / Србинка претепа Хрватка… во емисија во живо!

Србинка претепа Хрватка… во емисија во живо!

Телевизија… и се е можно!

 

 

Занемарете го тоа што оваа локална хрватска телевизија работи во помизерни услови и од Шутел. Не обрнувајте внимание на автоматот за кафе и на шарените теписи што го “украсуваат” студиото. Човекот кој спие на креветот во емисија што се емитува во живо не е причината поради која ние обрнавме внимание на овој клип. Некаде околу првата минута гостинката зборува лошо за хомосексуалците и проститутките, во тој момент влегува таканаречената “српска проститука” и физички ја напаѓа гостинката. Повеќе не откриваме, останува на вас да погледнете.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Програмска шема на Телма за период од 30.01.2021 до 05.02.2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 30.01 2021 – 05.02 2021 САБОТА  30.01.2021 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!