Почетна / Сапуници / Видео | Ова се најжешките пет сцени од серијата „На граница“

Видео | Ова се најжешките пет сцени од серијата „На граница“

Ви ги прикажуваме најстраствените пет сцени од хрватската комедија која што се емитува за викенд на телевизија Сител. Некоја од сцените веќе сте виделе, а некоја допрва ве очекува.

1. Јуре во транс – не може да си дојде при себе по сексот со Лидија.

2. Габи и Лука – Лука е таинствениот заводник во селото, кој му ја “зема” Габи на Томо…

3. Врела акција во полициската канцеларија на Марко, погледнете со кого :

4. Погледнете го страствениот бакнеж на омилениот пар од селото кој ве освои уште од самиот старт:

5. Крешо и Алма – присетете се како започна нивната афера.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Феноменот “Кога лисјата паѓаат” доби нова надсинхронизација на Алфа

Eмотивната семејна драма прикажувана во 2010 и 2011 година на најгледаната телевизија А1 повторно на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!