Почетна / Телевизија / Размрдани колкови и секси моменти во „Танц маратон“

Размрдани колкови и секси моменти во „Танц маратон“

 

За сите фанови на популарното телевизиско шоу „Танц со Ѕвездите“ во прилог се фотографии од Танц маратонот кој се одржа во рамки на последната емисија од шоуто.

 

 

{gallery}042013/tanc-maraton{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Додека другите тв емитуваат премиери, Алфа репризира за викенд

Додека најголемите приватни ТВ куќи како Сител, Канал 5, Алсат и Телма емитуваат премиерни содржини …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!