Почетна / Телевизија / Во „360 степени“ : за бугарската пречка кон ЕУ интеграцијата

Во „360 степени“ : за бугарската пречка кон ЕУ интеграцијата

Во „360 Степени“ на ТВ Алсат вечерва (14.6.2019 г.) од 22:00 часот:
-дали прашањето за историјата меѓу Бугарија и С. Македонија станува нова пречка во европската интеграција на земјава.

Најава 360 Степени (14.6.2019г.)

Во „360 Степени“ на ТВ Алсат вечерва (14.6.2019 г.) од 22:00 часот:-дали прашањето за историјата меѓу Бугарија и С. Македонија станува нова пречка во европската интеграција на земјава;-гости: Петар Тодоров, историчар и Љупчо Ристески, антрополог (членови на заедничката комисија со Бугарија).

Gepostet von 360 stepeni am Freitag, 14. Juni 2019

Гости во емисијата ќе бидат Петар Тодоров, историчар и Љупчо Ристески, антрополог (членови на заедничката комисија со Бугарија).

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Извештај на ААВМУ за предизборниот период на ТВ од 15.02 до 7.03

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги денес го објави Извештајот од мониторингот на медиумското …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!