Почетна / Телевизија / Емисијата „За животот“ доби благодарница
Огнен Јанески - 24 за животот - 24 Вести

Емисијата „За животот“ доби благодарница

 

Најгледана емисија „24 За животот“ на Телевизија 24 Вести доби благодарница за придонес.

 

Огнен Јанески - 24 за животот - 24 Вести

 

Хуманитарното здружение “Кралицата Есма и Стево Теодосиевски“ доделија благодарница за следење хуманитарни настани на емисијата „За животот“ што се емитува на 24 Вести.

 

Благодарницата е доделена за успешно следење и придонес на хуманитарните акции. Уредник на емисијата е Огнен Јанески, а истата можете да ја следите секој работен ден премиерно во 9 часот наутро, и репризно во 14:50 и 03:00 часот по полноќ. Доколку сакате емисијата да ја гледате на интернет, кликнете тука или посетете го порталот на Телевизија 24 Вести.

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Алфа телевизија прослави 16 години постоење во етер

Алфа ТВ е приватна национална телевизија, која започна да емитува програма на македонски јазик на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!