Почетна / Телевизија / Твоето лице звучи познато / Елена Ристеска го врати сексипилот на сцената на ТЛЗП, еве како изгледаше

Елена Ристеска го врати сексипилот на сцената на ТЛЗП, еве како изгледаше

 

После имитацијата на Харис Џиновиќ оваа епизода Елена Ристеска го врати сексипилот на сцена со изведбата на песна од Џеси Џеј. Никој не остана рамнодушен на краткото здолниште кое го носеше пејачката, па на социјалните мрежи постојано се коментираше за нејзината убавина. Елена за време на настапот се соочи со мала незгода кога при изведбата на втората песна голтна неколку од цирконите што и беа залепени на усните. Следната недела Елена Ристеска ќе ја имитира Есма Реџепова.

 

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој што ќе имитира во финалето на „Твоето лице звучи познато“?

  Вечерва на Сител е финалето на ТЛЗП   Вечерва во 21 часот на Сител …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!