Почетна / МК Сцена / Спектакл под отворено небо со најголемите хитови на Каролина

Спектакл под отворено небо со најголемите хитови на Каролина

“Со задоволство ве поканувам на дружба под отворено небо, заедно да ги испееме песните кои oдбележаа еден цел милениум на спомени и моменти од мојот живот, а се надевам и од вашите 💙
– 1ви јули
– Стадион на АРМ, Скопје;
Ајде да летаме низ времеплов од спомени и емоции, заедно да се потсетиме на оние времиња на кои сите со насмевка се навраќаме 🕊
Влезниците се во продажба од среда (08.06) онлајн на avalon.mk како и низ нивната продажна мрежа низ Македонија.
Се надевам дека ќе имаме една незаборавна вечер исполнета со многу љубов – но без облаци ☀️ 🙂 и дека после сè, заслужено ќе се опуштиме….
Иии… ќе биде сè во ред! 😗”

Со ваква објава, мега ѕвездата го најави она што следува. А следува спектакл под отворено небо. Затоа резервирајте го вашето место навремено затоа што оваа шанса не се пропушта и оваа можност само еднаш се доживува. Супербрендот Каролина со голем концерт на 1 јули! Се гледаме, Македонијо!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владо Јаневски во Охрид – концерт на 10 август во „Антички театар”

После 6 распродадени концерти во Скопје, Владо Јаневски ќе одржи концерт на еден од дефинитивно …

error: Содржината е заштитена!