Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Сукњи и кошулки од сега се продаваат преку програмата на Канал 5

Сукњи и кошулки од сега се продаваат преку програмата на Канал 5

Секој работен ден во 10 часот со реприза на полноќ на Канал 5 телевизија се емитува новото продажно шоу “Designers outlet”. По примерот на многу телевизии низ светот, така и Канал 5 од сега со кратка маркетинг програма во која се промовираат женски парчиња облека по специјални цени.

Попуст и акции на облека во новата маркетинг емисија на Канал 5, презентирана од актерката Катерина Шехтанска и водителката Вера Мештеровиќ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочитајте по колку години имаат финалистите во „Ѕвездите на Гранд“

Вечерва, 8 јуни, 21 часот – финале на оваа сезона од најгледаното телевизиско шоу “Ѕвездите …

error: Содржината е заштитена!