Почетна / Филм / Рајан Гослинг во мистериозна романтична драма во петок на МТВ 1

Рајан Гослинг во мистериозна романтична драма во петок на МТВ 1

Филмот е испириран од вистинитиот случај на Роберт Дарст. Богатиот наследник на истакнатиот магнат на недвижнини е вовлечен во истрага за убиство од висок профил.

Роберт Дарст (Рајан Гослинг) е осомничен за убиство на неговата сопруга (Кирстен Данст) која исчезнува без трага во 1982 година. Иако неговиот татко (Френк Лангела) го предупредува дека таа е обична девојка која никогаш нема да биде прифатена во високото друштво, младиот наследник Роберт сепак се жени со неа.

Рајан Гослинг, Кирстен Данст, Френк Лангела во филм на Андреј Јарецки, петок 23 април 2023 година во 23.20 часот на првиот канал на МТВ во “Сите добри нешта” (2010).

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ексклузивно на МТВ 1 телевизиска премиера на „Кајмак“

Најновиот филм на Милчо Манчевски „Кајмак“ оваа недела ќе се емитува на Првиот канал на …

error: Содржината е заштитена!