Почетна / Серии / „Once upon a time“ од март со втора сезона на FOXlife

„Once upon a time“ од март со втора сезона на FOXlife

 

„ONCE UPON A TIME“
втора сезона на FOXlife од март

 

 

Кабелскиот канал Фокс Лајф за своите гледачи ги откупи правата од втората сезона на фантастичната серија „Once upon a time“. Ликовите од магичните бајки се враќаат за да демантираат дека животот секогаш има среќен крај. Снежана, Црвенкапа, Бел, нивните принцови на бели коњи како и вечните негативци овој пат поддржани од злобниот Капетан Кука.

Од март само на Фокс Лајф не пропуштајте ја втората сезона од „Once upon a time“.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Репризи без престан, следува реприза и на „Викторија“ на Телма

Британската серија „Викторија“ повторно на Телма, од понеделник до петок во 19.15 часот започнувајќи од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!