Почетна / Сапуници / Вашите Егеменови на годишен одмор – „Фазилет“ на пауза

Вашите Егеменови на годишен одмор – „Фазилет“ на пауза

Овој петок (28 јуни) на Сител телевизија ќе се емитува последната епизода на оваа сезона од “Ќерките на Фазилет”. Едната од ќерките фатена во костец меѓу бунтовниот Синан и шармантниот Јагиз. Ќе има ли Хазан храброст да си признае самата на себе за кого од браќата Егеменови чука нејзиното срце?

Другата ќерка, пак, ја губи довербата од мајка си, од саканиот и од сите во вилата на Егеменови. Ќе успее ли Еџе да докаже дека Селин не го загубила детето при падот од скалите или вистината ќе почека до есен ?

Не пропуштајте ги последните епизоди за оваа сезона од хит новелата… и од есен, очекувајте го расплетот на приказната за Фазилет и нејзините ќерки. Во меѓувреме ќе се емитуваат “Двоен живот” и уште една турска драма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Погледнете ја куќата што си ја купи Санем од „Романтичарот“

Ѕвездата на романтичните комедии, Демет Оздемир ги инвестираше своите заработени хонорари во недвижнини. Една од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!