Почетна / Филм / Кејт Хадсон во акциониот трилер „Добри луѓе“ петочки на МТВ 1

Кејт Хадсон во акциониот трилер „Добри луѓе“ петочки на МТВ 1

Хадсон и Џејмс Франко се среќен пар кој живее мирен живот. Единствено им недостигаат пари, како за секојдневен живот, така и за нов стан. Кога ќе го пронајдат мртвото тело на соседот и до него многу пари, нема да можат да му оддолеат на искушението кое може да ги одведе до остварување на сонот, но и до проблем кој никогаш не можеле да си го замислат…

Џејмс Франко, Кејт Хадсон, Том Вилкинсон во филм на Хенрик Рубен Генц вечерва на МРТ 1 во 21.10 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Отпор”, биографска воена драма во саботната вечер на Телма

сабота, 1 јуни 2024 година, Телма телевизија, 22.15 часот – Отпор Сè што Марсел Марсо …

error: Содржината е заштитена!