Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Сораја во одбрана на Скопје

Големиот брат | Сораја во одбрана на Скопје

 

Откако Синди се дрзна да ја навреди Анета, а и целото Скопје, со сите негови жители нарекувајќи го село и ставајки се себе си на пиедестал, во одбрана на нашиот град застана и Сораја. Имено, таа откако влезе и се спријатели со Синди, на многу убав начин и кажа:

„Синди не требаше да го навредуваш градот, зборувај за Анета ама не можеш да кажеш дека Скопје е село. Ке ти замерат луѓето од Скопје“.

 

Умна, а толку пластифицирана Сораја. Фала и! Во прилог е целата кавга меѓу Анета и Синди.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!