Дневни Архиви: 10/07/2024 | 07:41

Видео | Стојне Николова ја објави новата балада „На две страни”

Стојне Николова не престанува да ја изненадува јавноста со својот глас и песни кои допираат буквално до сечие срце. Токму една таква е и песната „На две страни”, која својата премиера ја имаше овој викенд. Стојне за овој проект, односно песна, ќе каже дека е емотивна балада со интересна тематика …

Повеќе »

Девојка на денот | Модна инспирација од Хурем Султан

Македонската публика ја запозна и засака како фаталната Хурем Султан во „Величествениот” , по што ја следевме и како Селин во серијата „Мирисот на љубовта”. Славната турско-германска актерка Мерјем Узерли секогаш е во центарот на вниманието на социјалните мрежи. Со својот талент и природна убавина, таа го освојува срцето на …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!