Дневни Архиви: 01/07/2024 | 13:07

Што ќе гледате на Сител во престојните летни денови ?

По завршетокот на најгледаните регионални шоу програми на Гранд продукција, телевизија Сител продолжува со премиерна програма за своите гледачи и ова лето. Најгледаната телевизија подготви премиерна програма и за време на најжешките денови и ноќи, со што застана рамо до рамо со најголемите балкански и европски телевизии кои емитуваат премиерни …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!