Почетна / Сапуници / Девојка на денот | Модна инспирација од Хурем Султан

Девојка на денот | Модна инспирација од Хурем Султан

Македонската публика ја запозна и засака како фаталната Хурем Султан во „Величествениот” , по што ја следевме и како Селин во серијата „Мирисот на љубовта”. Славната турско-германска актерка Мерјем Узерли секогаш е во центарот на вниманието на социјалните мрежи.

Со својот талент и природна убавина, таа го освојува срцето на секој, а нејзиниот изглед е тема што не престанува да се коментира. Нејзините објави покажуваат неверојатен стил и елеганција, што ги привлекува нејзините следбеници, кои нетрпеливо ја чекаат секоја нова модна комбинација.

Веруваме дека ќе се согласите дека изгледа совршено дури и во наједноставна комбинација. Во продолжение може да погледнете неколку слики кои ги издвоивме како највпечатливи:

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сопругата на Езел му го честиташе неговиот 50-ти роденден

На 18-ти јуни 2024 година, Кенан Имирзалиоглу, еден од најпознатите турски актери, пмоментално актуелен по …

error: Содржината е заштитена!