Дневни Архиви: 26/06/2022 | 00:37

Секоја чест за Канал 5: На финалето на Гранд, го покрија С од Северна

Вечерва се одржува големото финале на “Ѕвездите на Гранд”, регионалното шоу кое повеќе од една деценија привлекува големо внимание и кај гледачите во Македонија. Во последната емисија од оваа сезона, додека беа прикажувани броевите за гласање, продукцијата на Гранд постојано пишуваше “S MAK” доколку некој сака да гласа од Македонија. …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!